Eindstanden klaverjassen Noordenveld sinds 1997

 

 

Eerste tournooi  31 oktober 1997 ???

 

       Team              Aantal Totaal   Pnt  Roem

     1 Cordis Europa II      24  39699 32949  6750

     2 Onder de Linden       24  39133 32293  6840

     3 Bandringa Bouw BV     24  38796 32896  5900

     4 Wientjes Ucosan II    24  38006 31106  6900

     5 Wijkbeh. & Reiniging  24  37781 31521  6260

     6 Elton BV              24  37491 31121  6370

     7 Wientjes Ucosan I     24  37302 31652  5650

     8 Cordis Europa I       24  36994 30254  6740

     9 Brandweer Roden       24  36954 31274  5680

    10 PV Onderwijs Roden    24  36893 30683  6210

    11 Delft Electr. Prod.   24  36781 30621  6160

    12 Holec Project Noord   24  36747 30357  6390

    13 PTT I                 24  36677 30877  5800

    14 Magista BV            24  36075 30235  5840

    15 PTT II                24  35446 29666  5780

    16 Motoren Rev. de Jong  24  35289 30159  5130

 

Rangnr Speler               Team  Totaal   Pnt  Roem

     1 Dhr. Wolthoorn       CE2     5948  4828  1120

     2 Dhr. v. Es           CE2     5925  4845  1080

     3 Dhr. v. Keulen       CE1     5893  4913   980

     4 Mevr. Helmholt       CE1     5562  4552  1010

     5 Marinus Aalbers      ODL     5546  4506  1040

     6 G. Mulder            ELT     5449  4479   970

     7 Theo v. Zonneveld    BWR     5447  4577   870

     8 R. Reitsma           BAN     5443  4463   980

     9 Remmelt Schambach    WU2     5439  4419  1020

    10 H. Greveling         BAN     5418  4698   720

 


 

2e toernooi 27 november 1998 ??

 

 

       Team              Aantal Totaal   Pnt  Roem      

                                                        

     1 Wijkbeh. & Reiniging  24  39605 33015  6590      

     2 AGZ                   24  39051 33431  5620      

     3 Cordis Europa II      24  38462 32072  6390      

     4 QtecQ                 24  37719 32159  5560      

     5 Elton BV II           24  37506 32116  5390      

     6 Cordis Europa I       24  37187 31487  5700      

     7 de Jong's Motoren R.  24  37139 31539  5600      

     8 Unit4 Noord Ned.      24  37124 31014  6110      

     9 Werk.Vz.Noordenveld   24  36918 31468  5450      

    10 PV Onderw. Noordenv.  24  36742 30772  5970      

    11 Onder de Linden II    24  36724 31204  5520      

    12 Delft Electr. Prod.   24  36460 30860  5600      

    13 Elton BV I            24  36181 30451  5730      

    14 Bandringa Bouw BV     24  35646 29636  6010      

    15 Brandweer Roden       24  35391 30011  5380       

    16 PTT                   24  35292 29762  5530      

    17 Ucosan                24  35230 30660  4570      

    18 de Pompstee           24  35227 30837  4390      

    19 Magista BV            24  34615 29545  5070      

    20 Onder de Linden I     24  34421 30041  4380      

 

 

       Speler               Team  Totaal   Pnt  Roem    

                                                        

     1 I. Vogt              W&R     6003  4853  1150    

     2 K. Vogt              W&R     5639  4529  1110    

     3 D Kok                OL2     5568  4698   870    

     4 F. de Weerd          WVN     5552  4642   910    

     5 Henk Geukes          AGZ     5540  4670   870    

     6 Jelte v. Linschoten  QTQ     5532  4522  1010    

     7 Jan van Staveren     CE2     5522  4762   760    

     8 Ubbo van Rink        CE2     5497  4457  1040    

     9 Harm Greveling       BAN     5430  4540   890    

    10 F. Bos               AGZ     5378  4258  1120    

 


3e toernooi 1999   29 okt ???

 

 

       Team              Aantal Totaal   Pnt  Roem

     1 Magista BV            24  42392 35282  7110

     2 Delft Electr. Prod.   24  39945 33235  6710

     3 GTI Inst.Tech.Noord   24  39397 33277  6120

     4 PTT                   24  38862 31782  7080

     5 Cordis 1              24  38438 32838  5600

     6 Cordis 2              24  38025 32585  5440

     7 Joy VT Kleding        24  37587 31397  6190

     8 Onder de Linden       24  37409 31459  5950

     9 Cordis Veteranen      24  37377 31587  5790

    10 Brandweer Roden 1     24  37376 31916  5460

    11 Ucosan                24  36720 30860  5860

    12 De Pompstee 2         24  36462 30612  5850

    13 Brandweer Roden 2     24  35839 30739  5100

    14 De Pompstee 1         24  35493 29823  5670

    15 Gem. Noordenveld 1    24  35477 29627  5850

    16 AGZ                   24  35343 30063  5280

    17 Unit4 Noord Ned.      24  35215 29935  5280

    18 de Jong's Motoren R.  24  35198 29448  5750

    19 Imtech                24  35133 30093  5040

    20 Werk.Vz.Noordenveld   24  34391 29551  4840

    21 Bandringa Bouw BV     24  34389 29029  5360

    22 Gem. Noordenveld 2    24  34300 29150  5150

 

 

       Speler               Team Totaal   Pnt  Roem

     1 Wouterse c.a.        PTT    6261  5221  1040

     2 Henk Smidt           CO2    6072  4932  1140

     3 Rene Zantingh        AGZ    5944  4914  1030

     4 B. Wolf              DEP    5826  4856   970

     5 J.H. Snippe          MAG    5775  4435  1340

     6 M. de Vries          GTI    5697  4527  1170

     7 Dhr. R. Schambach    UCO    5645  4815   830

     8 B. Hummel            MAG    5602  4882   720

     9 H. Bansberg          MAG    5559  4359  1200

    10 I. Vogt              NV1    5497  4527   970

 


4e toernooi 17 nov 2000

 

       Team              Aantal Totaal   Pnt  Roem      

                                                        

     1 Onder de Linden II    24  39254 32264  6990      

     2 GTI I                 24  39009 32519  6490      

     3 Cordis II             24  38892 33032  5860      

     4 Cordis III            24  38658 32448  6210      

     5 Onder de Linden I     24  38477 32387  6090      

     6 Elton BV II           24  38104 31684  6420      

     7 Pers.ver.P.T.T.Roden  24  38094 32344  5750      

     8 Imtech                24  37630 30910  6720      

     9 GTI II                24  37382 30872  6510      

    10 Ausma Vorkheftrucks1  24  37306 30946  6360      

    11 Elton BV I            24  37287 31447  5840      

    12 Cordis I              24  37127 31587  5540      

    13 Delft Elec. Products  24  36898 30898  6000      

    14 Unit 4 Noord Ned.     24  36891 30871  6020      

    15 AGZ                   24  36802 30532  6270      

    16 Prakt. Sch. De Brink  24  36780 30470  6310       

    17 Ausma Vorkheftrucks2  24  36643 31213  5430      

    18 Joy                   24  36482 30402  6080      

    19 Magista B.V.          24  36080 30050  6030      

    20 Bandringa bouw b.v.   24  36076 30536  5540      

    21 Motoren Rev. de Jong  24  35762 30362  5400      

    22 Gem. Noordenveld I    24  35751 29921  5830      

    23 De Pompstee           24  35641 30661  4980      

    24 Brandweer Roden       24  35566 30036  5530      

    25 Gem. Noordenveld II   24  34768 29208  5560

 

 

 

       Speler               Team A Totaal   Pnt  Roem    

                                                         

     1 Dhr. R. Rutjes       EL1  3   6465  5055  1410    

     2 Dhr. A. Meijer       GT1  3   5950  4940  1010    

     3 Dhr. P. Vervoort     GT2  3   5945  4795  1150    

     4 Erik Tjabbes         OL2  3   5880  4760  1120    

     5 Gladys Ruitenbeek    CO2  3   5741  4661  1080    

     6 Dhr. B. Boer         GT1  3   5691  4501  1190    

     7 Aad Sneep            MAG  3   5641  4571  1070    

     8 Mevr. Draper         CO3  3   5598  4468  1130    

     9 Roelie               OL1  3   5560  4770   790    

    10 Rikie                OL1  3   5551  4491  1060    

 


 

5e toernooi vrijdag 16 nov 2001

 

       Team              Aantal Totaal   Pnt  Roem     

                                                       

     1 Gem.Noordenveld W&R   24  39857 33267  6590     

     2 Brandweer Roden 2     24  39332 32542  6790     

     3 Ausma Vorkheftrucks2  24  39312 32952  6360     

     4 Picobello             24  38966 31806  7160     

     5 Bandenserv. H.Poeder  24  38920 33040  5880     

     6 Sportcentr.de Hullen  24  38892 32252  6640     

     7 Gevangenis Esserheem  24  38622 32412  6210     

     8 Ucosan                24  38096 31646  6450     

     9 Ptt 2                 24  37961 31601  6360     

    10 Onder de Linden 2     24  37875 31685  6190     

    11 Bossers & Cnossen     24  37861 31611  6250     

    12 Ptt 1                 24  37730 31320  6410     

    13 Motorenrev. de Jong   24  37637 31147  6490     

    14 Cordis Europa 1       24  37563 30923  6640     

    15 Agz                   24  36784 30444  6340     

    16 Brandweer Roden 1     24  36679 30979  5700     

    17 Onder de Linden 1     24  36584 30924  5660     

    18 Imtech                24  36572 30482  6090     

    19 Cordis Europa 3       24  36407 30747  5660     

    20 Ausma Vorkheftrucks1  24  36063 30193  5870     

    21 Buurtver. Bomenbuurt  24  35916 30806  5110     

    22 Verk.School Reyntjes  24  35912 30142  5770     

    23 Cordis Eur.Veteranen  24  35873 29713  6160     

    24 Cordis Europa 2       24  35561 30251  5310     

    25 Dep                   24  35442 30342  5100     

    26 Joy                   24  35271 29711  5560     

    27 Bandringa Bouw        24  34954 29234  5720     

    28 Elton B.V.            24  34070 28740  5330

 

       Speler               Team A Totaal   Pnt  Roem  

                                                        

     1 Jansje Bezu          PIC  3   6306  4986  1320  

     2 Feike Oenema         B&C  3   6302  4842  1460  

     3 Geert van der Velde  UCO  3   6185  4825  1360  

     4 Flip Kiemel          HUL  3   6018  4658  1360  

     5 Jan Bras             HUL  3   5863  4953   910  

     6 Martin Blokzijl      AGZ  3   5813  5053   760  

     7 T. Karbet            ESS  3   5673  4913   760  

     8 H. de Groot          PTT  3   5672  4592  1080  

     9 Peter van der Veen   B&C  3   5668  4628  1040  

    10 Bert Ansing          MRJ  3   5656  4716   940  

 

 


6e toernooi vrijdag 15 nov 2002

 

heb ik niet meer. Bestanden naar de filistijnen. Er waren 25 teams:

AGZ|AGZ                

AU1|Ausma 1            

AU2|Ausma 2            

B&C|Bossers & Cnossen  

BAN|Bandringa Bouw     

BRR|Brandweer Roden    

CO1|Cordis Europa 1    

CO2|Cordis Europa 2    

DEP|Delft Elec. Prod. bv

ELT|Elton BV           

GTI|GTI  Roden         

IMT|Imtech             

JON|Autoservice de Jong

JOY|Joy Bedrijfskleding

MEI|Meijer Roden       

NO1|Gem Noordenveld 1  

NO2|Gem Noordenveld 2  

NOW|PV NoordWester     

OL1|Onder de Linden 1  

OL2|Onder de Linden 2  

POE|Poeder banden      

ROM|Roma Sneltransport 

TVU|Team Vutters       

V&B|Villeroy & Boch    

ZUI|Zuiderveld Inst.BV 

 

jh


7e toernooi vrijdag 21 nov 2003 (31 teams! Tafels op het podium vd pompstee!)

 

       Team              Aantal Totaal   Pnt  Roem     

     1 Dep team II           24  40559 33579  6980     

     2 Brandweer Roden 1     24  39855 33555  6300     

     3 Joy I                 24  39489 32579  6910     

     4 Ausma Vorkheftruks    24  39172 32922  6250     

     5 Gem Noordenveld       24  38774 32894  5880     

     6 GTI Utiliteit Roden   24  38630 31990  6640      

     7 Opel Lieuwes Team 1   24  38460 32340  6120     

     8 SC de Hullen II       24  38384 31804  6580     

     9 Cordis Europa 2       24  38290 32550  5740     

    10 Joy II                24  38113 31913  6200     

    11 Opel Lieuwes Team 2   24  37786 31186  6600     

    12 Esserheem             24  37692 31822  5870     

    13 Brandweer Roden 2     24  37420 31870  5550     

    14 Elton bv              24  37129 31919  5210     

    15 Bandringa Bouw        24  37025 30995  6030      

    16 Onder de Linden 2     24  36988 30498  6490     

    17 Cordis Europa 1       24  36924 31084  5840     

    18 Meijer Roden          24  36871 30971  5900     

    19 Villeroy & Boch       24  36850 30020  6830     

    20 Mebatherm             24  36552 30192  6360     

    21 Novatec               24  36423 30913  5510     

    22 Roma Sneltransport 2  24  35997 30187  5810     

    23 Schadenet Bathoorn.   24  35975 30475  5500     

    24 Autoservice de Jong   24  35817 29897  5920      

    25 Banderservice Poeder  24  35624 29454  6170     

    26 SC de Hullen I        24  35472 29932  5540     

    27 Imtech Projects n.o.  24  35416 30036  5380     

    28 Zuiderveld Inst.BV    24  35389 29959  5430     

    29 Onder de Linden 1     24  35325 29795  5530     

    30 Dep team I            24  34009 28079  5930     

    31 Roma Sneltransport 1  24  33854 28814  5040     

 

       Speler               Team Totaal   Pnt  Roem  

     1 Lina Hars            MEB    5931  4871  1060  

     2 Jannes Talens        LI2    5856  4796  1060  

     3 Sikke Datema         BAT    5765  5055   710  

     4 Henk Kupers          JY2    5749  4609  1140  

     5 Evert Lieuwes        BR1    5744  4464  1280  

     6 Raymond Dijkstra     GTI    5672  4592  1080  

     7 Jan winschuleit      DP2    5623  4513  1110  

     8 Dhr. D. Brink        LI1    5603  4743   860  

     9 Henk Rozema          BAN    5577  4387  1190  

    10 Andre Jansen(c)      DP2    5549  4309  1240  


 

8e toernooi vrijdag 19 nov 2004

 

       Team              Aantal Totaal   Pnt  Roem    

     1 Ausma Motorenrevisie  24  40228 33498  6730    

     2 Gem. Noordenveld II   24  39775 32115  7660    

     3 Onder de Linden I     24  39723 32623  7100    

     4 Cordis Europa II      24  39068 32008  7060    

     5 Meijer Roden          24  38908 31548  7360    

     6 Lunchroom De Berk I   24  38806 32616  6190    

     7 Vriezema Bouw         24  38126 31796  6330    

     8 Cordis Eu.Veteranen   24  38125 32405  5720    

     9 Imtech                24  38015 31635  6380    

    10 GTI Utiliteit Noord   24  37958 31578  6380    

    11 Elton bv              24  37924 31594  6330    

    12 Ausma Vorkheftrucks   24  37895 31275  6620    

    13 AGZ                   24  37775 31515  6260    

    14 Joy 2                 24  37680 31180  6500    

    15 Gem. Noordenveld I    24  37467 31397  6070    

    16 Update Computers      24  37386 31186  6200    

    17 Cordis Europa         24  37226 31006  6220    

    18 Onder de Linden II    24  37209 30509  6700    

    19 Lunchroom De Berk II  24  37205 31135  6070    

    20 Romatrans             24  37156 31296  5860    

    21 Joy I                 24  37063 31703  5360    

    22 Poeder Bandenservice  24  36942 30652  6290    

    23 Zuiderveld inst. bv   24  36669 30699  5970    

    24 Autoservic de Jong    24  36251 30401  5850    

    25 de Hullen             24  36088 31008  5080    

    26 Brandweer Roden       24  35641 29721  5920    

    27 Dep                   24  35621 29681  5940    

    28 Novatec               24  35098 29128  5970    

    29 Mebatherm             24  34406 28776  5630    

    30 Autoschade Bathoorn   24  32466 27436  5030    

 

       Speler               Team A Totaal   Pnt  Roem 

     1 Meta Suurd           CO2  3   6460  5090  1370 

     2 Dinie van Dijken     OL1  3   6166  4666  1500 

     3 Bert Oosterling      MEI  3   6162  4942  1220 

     4 Anja Laturiuw        CO1  3   5993  4973  1020 

     5 Dhr. van Keulen      COV  3   5956  5086   870 

     6 Mevr A Giezen        BE1  3   5866  5056   810 

     7 Hendrik Haandrikman  OL1  3   5843  4733  1110 

     8 J.Dam                NO2  3   5814  4294  1520 

     9 Harm Jelies          AUM  3   5712  4702  1010 

    10 A.J. Post            AUM  3   5674  4624  1050 

 

 


     9e toernooi vrijdag 19 nov 2005

 

       Team              Aantal Totaal   Pnt  Roem     

     1 Gem Noordenveld 2     24  40530 33390  7140     

     2 Cordis Europa 2       24  40362 33242  7120     

     3 Lunchroom DE BERK 2   24  39554 31694  7860     

     4 Team Imtech projects  24  39348 32348  7000     

     5 onder de linden       24  39332 32902  6430     

     6 Zuiderveld Inst.B.V.  24  39087 32027  7060     

     7 Elton bv              24  38701 31771  6930     

     8 De Hullen Team 2      24  38227 31057  7170     

     9 Update Computers      24  37976 31676  6300     

    10 Lunchroom DE BERK 1   24  37835 32075  5760     

    11 Ausma Vorkheftruks    24  37825 30845  6980     

    12 Cordis Europa 3       24  37648 30648  7000     

    13 GTI Ut Nrd bv Roden   24  37595 31775  5820     

    14 Photonis-DEP          24  37537 31377  6160     

    15 De Hullen Team 1      24  37511 30891  6620     

    16 Team Joy II           24  37417 30797  6620     

    17 Meijer Verzekeringen  24  37368 30538  6830     

    18 Gem.Noordenveld 1     24  36971 30371  6600     

    19 Autoservice de Jong   24  36935 31055  5880     

    20 Schadenet Bathoorn    24  36879 29909  6970     

    21 Brandweer Roden       24  36682 30472  6210     

    22 de Pompstee           24  36342 30812  5530     

    23 Vriezema bouw         24  36323 30203  6120     

    24 Team Joy I            24  36239 30279  5960     

    25 Ausma Motorenrevisie  24  36148 30578  5570     

    26 Cordis Europa 1       24  36110 29440  6670     

    27 Romatrans             24  35570 30320  5250     

    28 Feeder One            24  33600 28420  5180     

 

      Speler               Team A Totaal   Pnt  Roem Pit Nat 162 Hoog Laag  

                                                                             

     1 Rudie Rutjes         ELT  3   6188  4878  1310   3   2  13 2318 1771  

     2 Dhr. Ruitenbeek      CE3  3   6048  4298  1750   4   5   6 2594 1566  

     3 D.van.Lacum(c)       NO2  3   5900  4420  1480   5   6   7 2594 1566  

     4 Mevr. Helmholt       CE3  3   5816  4606  1210   2   7   8 2109 1812  

     5 Odilia Jongsma       ODL  3   5729  4549  1180   2   5   8 2318 1570  

     6 Arjan de Ruiter      CE2  3   5689  4419  1270   3  10  11 2082 1696  

     7 Meta Suurd           CE2  3   5629  4549  1080   2   3  10 1910 1841  

     8 Ellen Rusch(c)       HU2  3   5572  4312  1260   4   8   9 2187 1674  

     9 B.Luinge             NO2  3   5568  4678   890   0   2   7 2154 1511  

    10 Hr.J.Darmeveil       ZUI  3   5558  4128  1430   0   6   8 2254 1522  

 


 

10e toernooi vrijdag 24 nov 2006(een prominente winnaar!)

 

 

       Team              Aantal Totaal   Pnt  Roem    

     1 Gem.Noordenveld I     24  41381 34251  7130    

     2 Schadenet Bathoorn    24  40204 32854  7350    

     3 Meijer Roden          24  40132 32822  7310    

     4 Team Schaafsma Club   24  39905 33735  6170    

     5 Hoven Langelo         24  39601 32581  7020    

     6 Rotap Home Decor      24  39466 32006  7460    

     7 Prominenten Team      24  38477 31177  7300    

     8 Joy Bedrijfskleding   24  38298 31118  7180    

     9 Lunchroom de Berk 1   24  37810 30970  6840    

    10 Update Computers      24  37712 31942  5770    

    11 Brandweer Roden       24  37643 30463  7180    

    12 Lunchroom de Berk 2   24  37615 31625  5990    

    13 GTI NOORD BV Roden    24  37615 30505  7110    

    14 Cordis Europa         24  37478 30798  6680    

    15 Ausma Vorkheftrucks   24  37470 30660  6810    

    16 P.Huizenga Hyp&Verz.  24  37210 30720  6490    

    17 Onder de Linden       24  37189 31489  5700    

    18 Team de Hullen        24  37127 30647  6480    

    19 Ausma Motorenrevisie  24  36317 30307  6010    

    20 Photonis-DEP          24  36148 30048  6100    

    21 Auto service De Jong  24  35836 29326  6510    

    22 Romatrans             24  35702 29452  6250    

    23 Gem.Noordenveld II    24  35289 29819  5470    

    24 Elton bv              24  34971 29491  5480    

    25 Joy Mode              24  34744 28794  5950    

 

       Speler               Team  Totaal   Pnt  Roem  

     1 Ron Jans             PRO     6108  4828  1280  

     2 D.van.Lacum          GN1     6017  4997  1020  

     3 J.Pol                GN1     6009  4849  1160  

     4 Luink Hofsteenge     HOL     5803  4693  1110  

     5 Jannie Klinkhamer    ASJ     5802  4682  1120  

     6 Jan Henk Veldman     UPD     5786  4776  1010  

     7 Els Bouwes           ODL     5739  4659  1080  

     8 Jan Dam              BWR     5702  4542  1160  

     9 Martin Woltman       AUV     5572  4522  1050  

    10 Evert Bruinsma       HUI     5564  4464  1100  

 


11e toernooi vrijdag 16 nov 2007

 

       Team              Aantal Totaal   Pnt  Roem

     1 Romatrans 2           24  41672 33542  8130    

     2 Elton                 24  40798 32918  7880    

     3 Brandweer Veenhuizen  24  40426 32596  7830    

     4 Onder de Linden II    24  39107 32367  6740    

     5 Unive Verzekeringen   24  38899 32359  6540    

     6 GTI NOORD BV          24  38880 31720  7160    

     7 Gem.Noordenveld 2     24  38750 31540  7210    

     8 Onder de Linden I     24  38743 32073  6670    

     9 Schadenet Bathoorn    24  38706 31856  6850    

    10 Advocaten knt.Arends  24  38662 31742  6920    

    11 Feeder-One            24  38573 30753  7820    

    12 Meijer Roden          24  38541 31901  6640    

    13 Autoservice de Jong   24  38154 31284  6870    

    14 Ausma Motorenrevisie  24  38134 31904  6230    

    15 Rotap Home Decor      24  37922 30762  7160    

    16 DEP                   24  37623 30163  7460    

    17 Joy Bedrijfskleding   24  37612 30932  6680    

    18 Lunchroom De BERK 1   24  37593 31043  6550    

    19 JOY Vrijetijdkleding  24  37551 30991  6560    

    20 Gem.Noordenveld 1     24  37186 30536  6650    

    21 Hypotheek Company     24  36705 30015  6690    

    22 Ausma Vorkheftrucks   24  36673 30533  6140    

    23 Brandweer Roden       24  36555 30145  6410    

    24 Team de Hullen        24  36539 30459  6080    

    25 Hoven Langelo         24  36409 29959  6450    

    26 Lunchroom De BERK 2   24  36342 30102  6240    

    27 KC Huis ter Heide     24  36150 30630  5520    

    28 Update Computers      24  35411 29301  6110    

    29 Romatrans 1           24  33740 27890  5850    

 

       Speler               Team A Totaal   Pnt  Roem 

     1 Annet van Huffelen   RO2  3   6819  5429  1390 

     2 Marten de Vries      AKA  3   6085  4635  1450 

     3 Reinder Dijkstra     ELT  3   6079  4999  1080 

     4 Anneke Groenendaal   ASJ  3   6025  5225   800 

     5 Martine Westra(c)    RHD  3   5984  4634  1350 

     6 Jaap de Bree         FEE  3   5749  4439  1310 

     7 Rudy Rutjes          ELT  3   5747  4347  1400 

     8 Harm Oeben           RO2  3   5605  4245  1360 

     9 Rene Overwijk        JOV  3   5592  4642   950 

    10 Harrie Bathoorn      AUV  3   5584  4374  1210